VIDEO: Týmy z kolébky amerického fotbalu poměřily síly s hráči Prague Lions

prague_lions_a_univerzityAmerický fotbal na světové úrovni zažila minulý týden Praha. Do Čech na pozvání od týmu Prague Lions  přiletěly dva univerzitní týmy z Ameriky – Trojans z Taylor University v Indianě a Roses  z Rose-Hulman Institue of Technology také v Indianě, aby si na společných trénincích předaly své zkušenosti. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S HEADCHOACHEM PRAGUE LIONS MARTINEM KOCIÁNEM NEJEN O NÁVŠTĚVĚ UNIVERZITNÍCH TÝMŮ, ALE I O AMERICKÉM FOTBALU V ČECHÁCH A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ TRENÉR KOCIÁN PROZRADIL ZAJÍMAVOSTI O TÝMU PRAGUE LIONS, KTERÝ MÁ JAKO PRVNÍ TÝM AMERICKÉHO FOTBALU U NÁS UŽ DVACETILETOU HISTORII!

Číst dál...

Fotbalová Slavia dodatečně dostala licenci pro první ligu

fotbal_slavia_hraciFotbalová Slavia uspěla v úterý s odvoláním proti neudělení profesionální licence pro příští ročník první ligy, Licenční tribunál ČMFS klubu licenci dodatečně udělil a Slavia tak bude moci i v další sezoně hrát nejvyšší soutěž, informuje server flotbal.cz.

Číst dál...

FOTO: Paraski ohromilo celý Pražský mezinárodní maraton

parask_002Pavel Taršinský, Petr Chládek, Jiří Černý, Radim Bednář a Radek Šíma, to je pětice parašutistů, reprezentantů ČR v paraski, kteří se postarali o nevšední zážitek všech přihlížejících pár minut před startem 17. ročníku Pražského mezinárodního maratonu, když se snesli z oblohy přímo do střední části zaplněného Staroměstského náměstí s vlajkami organizátorů a hlavních partnerů závodu.

Číst dál...

REKLAMA