REKLAMA

Dvě stovky fotografií, včetně pohledů na známá i méně známá místa z ptačí perspektivy, obsahuje obrazová publikace věnovaná městu Hodonín. Právě v těchto dnech přichází ke svým čtenářům a potěší jak hodonínské občany, tak příznivce a návštěvníky města. Pro zájemce je už teď publikace k dostání za 250 korun v turistickém informačním centru, v Knihkupectví Dvořáková a v Lázních Hodonín.

„Publikace obsahuje působivé fotografie a krátké texty v české, anglické a německé mutaci. Má necelých sto stran a seznamuje čtenáře s městem, jeho historií, architekturou, osobnostmi i současnou podobou přes zoologickou zahradu, lázně, řeku Moravu až po stručné představení regionu,“ prozradila k obsahu publikace Kamila Vachová z odboru vnějších vztahů hodonínské radnice. Obrazová kniha vhodně doplňuje kolekci propagačních předmětů města vydaných v nedávné době.

REKLAMA

hodonin obrazova publikace OF.WEB

Foto zdroj: oficiální web města

Křest obrazové publikace Hodonín se uskuteční v pátek 6. října 2017 v 17 hodin ve foyer hodonínské radnice u příležitosti Dne otevřených dveří radnice.

 

Zdroj: oficiální web města Hodonín

REKLAMA