PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 5. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se podíváme do brodského Nízkoprahového klubu BAN! a prozradíme, co je nového ohledně budovy bývalé telčské restaurace Na Růžku.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 31. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se podíváme na novinku do jihlavské nemocnice a poradíme Vám, jaký výlet si naplánovat na příští víkend.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 26. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Poslechněte si optimistickou předpověď na víkend, naplánujte si výlet – třeba na velkolepé oslavy narozenin jihlavské zoo – a hodně foťte.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 5. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách si připomeneme, na co se už těší nekuřáci a čeho se naopak děsí kuřáci. Kromě toho Vás například pozveme na příjemný výlet.

Číst dál...

Druhé kolo kotlíkových dotací se blíží

Ministerstvo životního prostředí v březnu vyhlásilo výzvu k podávání žádostí o poskytnutí podpory v rámci Operačního programu Životní prostředí 2014–2020. Také Kraj Vysočina v rámci ní předložil svůj projekt na uskutečnění druhého kola kotlíkových dotací. Předpokládá rozdělit dalších více než 230 milionů korun a vyměnit dva a půl tisíce starých kotlů na tuhá paliva za ekologičtější zdroje tepla.

Číst dál...

REKLAMA