OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 6. 2018

Jak bude vypadat nový most přes řeku Balinku ve Velkém Meziříčí a kam se posune věková hranice pro využívání jihlavské městské hromadné dopravy zdarma, nejen to prozradí dnešní zprávy.

Číst dál...

Jednotné žádosti, přehledná struktura a rychlá administrace. Kraj Vysočina zjednodušuje dotační politiku

Po měsících příprav, ladění a konzultací je na světě nová dotační politika Kraje Vysočina. Zatímco v předchozích letech bylo možné žádat o krajské dotace, granty prostřednictvím Fondu Vysočiny, Pravidel kraje nebo podle Zásad zastupitelstva, od roku 2019 bude žadatelům k dispozici veškerá systémová krajská finanční podpora jednotně pouze prostřednictvím Fondu Vysočiny.

Číst dál...

Na konci června začíná další Letní škola seniorů

Cyklus přednášek pro seniory na Vysočině s názvem Letní škola seniorů vstupuje koncem června do pátého ročníku. Jeho obliba rok od roku stoupá a senioři se už nyní těší na další dávku přednášek a informací z rozmanitých oblastí života. V průběhu léta postupně zavítá se svými přednáškami pět lektorů do deseti vybranýchměst v Kraji Vysočina. Začíná se už 25. června v Hrotovicích a ve Vladislavi.

Číst dál...

Knihovny v kraji představují nejlepší české dokumenty

Více než dvacet nejlepších českých dokumentárních filmů můžou od včerejška vidět registrovaní čtenáři tří knihoven Kraje Vysočina. Snímky režisérky Heleny Třeštíkové, Olgy Sommerové, Věry Chytilové, Miroslava Janka či Karla Vachka budou moci návštěvníci sledovat přímo na počítačových obrazovkách knihoven v Havlíčkově Brodě, Jihlavě a Třebíči až do června 2019. Snímek Jmenuji se Hladový bizon režiséra Pavla Jurdy se kromě běžné verze představí i s audiopopisem pro nevidomé.

Číst dál...

Nový školní rok mohou budoucí zdravotní sestry začít se stipendiem od Kraje Vysočina

 

Od září mohou studenti a studentky pomaturitních nelékařských zdravotnických oborů akreditovaných MŠMT opět požádat Kraj Vysočina o třicetitisícové studijní stipendium. Žádost musí být doplněna o návrh smlouvy o poskytnutí stipendia a o uzavření budoucí pracovní smlouvy s vybranou krajskou nemocnicí zřizovanou Krajem Vysočina, kde bude student po skončení studia stejný počet let, jako příjemce stipendia, pracovat. Sídlo školy, ani bydliště studenta nebo studentky nehraje roli.

Číst dál...

REKLAMA