OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Cyklostezka Třebíč – Vladislav

Frekventovaná silnice mezi Třebíčí a Vladislaví není pro cyklisty bezpečná, nová osmikilometrová cyklostezka nabídne nejen bezpečnější, ale i příjemnější alternativu k cestování mezi těmito městy.

Číst dál...

Nová naučná stezka v Okříškách

Původně hospodářsky využívaný les nad rybníkem Obecník v Okříškách, který byl zdecimován kůrovcem, nyní díky inovativnímu přístupu radnice získává nový život ve formě naučné stezky. Z hospodářského hlediska plocha lesíka nebyla velká a arboretu tedy nic nebránilo.

Číst dál...

Komfort a bezbariérovost v Městysi Okříšky

Ve snaze zpříjemnit návštěvu úřadu pro seniory a hendikepované občany, městys Okříšky investoval do nového schodišťového sedátka. Architektura historických budov, jako jsou dvoře a točité schodiště, představují značné výzvy pro moderní bezbariérová řešení.

Číst dál...

Hygiena rukou a radost v třebíčské nemocnici

Nemocnice Třebíč se připojila k celosvětové akci Světového dne hygieny rukou. Tato událost každoročně připomíná význam správné hygieny rukou jako klíčového faktoru v prevenci šíření infekčních onemocnění.

Číst dál...

Den melanomu v třebíčské nemocnici

První květnové pondělí se v rámci Evropského dne melanomu uskutečnila na kožním oddělení třebíčské nemocnice preventivní kontrola znamének, která přilákala rekordní počet účastníků. Celkem 184 osob využilo možnosti bezplatného vyšetření.

Číst dál...

REKLAMA