OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

turnaj_zalesi_ikonaV sobotu 15. srpna 2010 uspořádal oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec 62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky. Turnaje se zúčastnila prvoligová družstva Sokol Dobruška a TJ Avia Čakovice, dále účastník II. ligy Draken Brno a pořádající TJ Jiskra Humpolec hrající oblastní přebor. Vítězství v tomto tradičním letním turnaji, který je vůbec nejstarším házenkářským turnajem v České republice, vybojovalo družstvo Sokolu Dobruška. Druhé místo obsadilo družstvo TJ Avia Čakovice, na třetím místě skončilo družstvo Drakenu Brno a poslední místo zbylo na domácí družstvo TJ Jiskra Humpolec.

Číst dál...

Na Zlatou podkovu se sjedou desítky koní a stovky návštěvníků

dostihyPrestižní finále jezdecko-vozatajských závodů Zlaté podkovy se od 20. do 22. srpna uskuteční v areálu humpoleckého školního statku v Dusilově. Na letošním pětačtyřicátém ročníku se podle pořadatelů setká přes sto čtyřicet nejlepších koní a jezdců celé České republiky i ze Slovenska. Tomuto finále předcházelo jedenáct kvalifikačních závodů, které jsou podmínkou účasti na Zlaté podkově.

Číst dál...

Pavel Simr míří do Sezimova Ústí

fotbal_05Sedmadvacetiletý útočník FC Vysočina Pavel Simr stráví minimálně podzimní část sezóny na hostování v klubu FK Spartak MAS Sezimovo Ústí. Týmu druholigového nováčka vstřelil v letní přípravě branku a nyní chce celku exjihlavského kouče Luboše Zákostelského pomoci ke zvládnutí premiérového ročníku ve druhé nejvyšší soutěži.

Číst dál...

Sáblíková letos na MS v silniční cyklistice nepojede

martina_sablikovaOlympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková, která je i držitelkou tří zlatých medailí z MČR v silniční cyklistice, o které se bojovalo v červnu u Holíče a Kyjova, nebude startovat na letošním cyklistickém MS silničářek v Austrálii. Informuje o tom oficiální web Martiny Sáblíkové.

Číst dál...

FC Vysočina zúžil kádr o Simra a Fraňka

logo_fc_vysocina_02Představenstvo FC Vysočina dnes rozhodlo o zúžení doposud třiadvacetičlenného kádru „A“ mužstva. Přetlak mezi útočníky vyústil v uvolnění Pavla Simr a Karla Fraňka. Simrovi bude umožněno nalezení odpovídajícího hostování, kde by našel pravidelné herní vytížení. Franěk v Jihlavě hostuje z Baníku Most, tudíž nyní bude sportovní vedení klubu jednat o ukončení jeho hostování.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – 1.SC Znojmo

hokejka_02_ikoHokejové duely mezi Jihlavou a Znojmem jsou vždy velmi vypjaté a proto lze očekávat, že nádech derby bude mít i nadcházející fotbalová druholigová premiéra mezi FC Vysočina a 1.SC Znojmo. Jihlavští fotbalisté nemají na druholigového nováčka příjemné vzpomínky, neboť mu před rokem podlehli v 2. kole Ondrášovka Cupu. Šanci na odvetu a zisk důležitých bodů budou mít tento pátek 13. srpna od 18.00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

hriste_antoninuv.dul_110820_ikonaNové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

Číst dál...

Jihlavský start v MSFL odložil déšť

logo_fc_vysocinaJuniorka FC Vysočina si na podzimní start musí počkat. Vytrvalý déšť natolik podmáčel travnatý terén stadiónu v Jiráskově ulici, že neumožnil odehrání dnešního duelu proti exdruholigovým Vítkovicím. Oba celky se dohodly na náhradním termínu dne 17. srpna 2010 od 16.00.

Číst dál...

REKLAMA