Budějovičtí bijci bombardovali spoluhráče balóny! V baště Budvaru a domově Koh-I-Nooru a Země Živitelky nezůstal po pondělním klání kámen na kameni: Přístřeší divokému boji tentokrát poskytla univerzitní tělocvična JČU. Pod jejími krovy se utkalo neuvěřitelných 20 týmů, senzační souboje tu sledovalo přes stovku dodgeballu dychtivých diváků.

dodgeball_cb_1
Budějovičtí borci se do sebe pustili ve fantastickém finále: Tým Nezasažitelných v něm bohužel ale nedostál svému jménu - vavříny vítěze jim vyfoukl bojovný Blázinec.

dodgeball_cb_2
Chovanci Blázince se podle svých slov dali dohromady na poslední chvíli:
‚Především děkuju svému týmu, kterej odvedl super práci v poli, a díky němuž jsem se do něj dostal jenom jednou,‘ komentoval velkolepé vítězství mančaftu kapitán Honza. Za klíčový moment mače považuje semifinále, kdy hrdinná hráčka Alexandra hbitě odstřelila protihráčskou kapitánku. Partička triumfujících tělocvikářů z peďáku Jihočeské univerzity si pořádně pohrála i s kostýmy: Za Blázny tak do hry nastoupil vězeň, trpaslík, pankáč, vodní pólistka, sportovec i zahradník.

dodgeball_cb_6
Ve Fashion Battle tasili kordy nositelé montérek, hipíci i gymnasti, nejostřejší outfity ale nakonec měli Cvičky 1, kteří se vyzbrojili lesklými legínami, krutopřísnými kravatami a nablýskanými návleky. Stylovým cvičencům konkurovali hraví Hippie, ti prozměnu po vzoru svých předchůdců do bitvy vytáhli barevnou batiku, květinové vzory a hlavně majestátní znaky míru. Pozadu nezůstali ani montérkatí mechanici VBK Hever, kteří jako stylový ‚doplněk‘ zvolili partičku rošťáckých rozstleskávaček.

dodgeball_cb_9
Masakrální mač večer vystřídal mejdan mistrů: Vítězové i poražení si po úžasném utkání připili ve Velbloudu a prý jim tolik chutalo, že tam zůstali až do čtyř do rána!

dodgeball_cb_7
REKLAMA